LG Music Flow P5 Bluetooth Hoparlör – İnceleme

Ayıptır söylemesi ses kulağımın iyi olduğunu düşünüyorum ve bu özelliğim neticesinde hoparlör/kulaklık donanım ikilisine acayip düşkünüm. Aynı zamanda çok seyahat ettiğim için yanımda taşıması kolay, sesi tatmin edici bir bluetooth hoparlör arayışına girdim. Ürünü seçimimdeki en büyük etken, daha önce kullanan kişilerin yaptığı yorumlardır. LG Music Flow P5 ürününü çok beğenenlerin yorumları sayfalar kadar olunca hemen aldım. Hatta birisi 1-2 bin TL’lik hoparlörden bile daha iyi diye yorum bırakmıştı, o kadar da değil 🙂

Ben Beyaz dış, Bronz ızgara rengini aldım. Kutu içeriğinde sadece şarj kablosu ve hoparlörün kendisi çıkıyor. Fotoğraflardan büyük görünebilir ama kendisi 600 gr ağırlığında tam bir ses herkülü. Elinize aldığınızda dandik bir ürün olmadığını net hissediyorsunuz. Tasarımı bence gerçekten çok güzel, biraz retro havası da var.

LG, tam şarj ile 15 saate kadar müzik dinleyeceğimizi iddia ediyor ama ben en fazla 7-8 saat kullanma fırsatı buldum, daha fazla kullansaydım eminim yine müzik dinlemeye devam ederdim. Bluetooth’a bağlanmak ve bağlantıda kalma kısmı hayret verici. Telefona bağladım, hoparlörü elime alıp başka odalara, yukarı kata çıktığımda bile çalmaya devam ediyor. Bununla ilgili küçük bir test yaptım.

Cihaz üstünde, açma/kapama, ses ve durdurma butonları yer alıyor. Yan tarafında da şarj girişi ve kablolu bağlantı için giriş var.

Bana göre eksik yanları.

1. Cihazın ne kadar şarjı kaldığını görmem gerekiyor, bunu donanım olarak gösteremiyorsan en azından yazılımsal olarak gösterebilirsin.
2. Kulaklık çıkışı olmalıydı, televizyona bluetooth bağladığımda kulaklık ile de dinlemek isterdim.
3. Gece kullanımında, cihazı çevreleyen bir ışıkla hem estetik bir görüntü elde edilebilir.

Cihaz şu an Teknosa üzerinden 140 TL’lik fiyatıyla kampanya satışı devam ediyor.

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

1 Yorum

Bu yazıya yorum bırakabilirsiniz.

Yazıya yorum bırak