Ünlüler de Artık Youtube Hesabı Açıyorlar

Bu listede yeni ve uzun zamandır hesabı olan ünlüleri seçtim. Listelerken, kriterlerim şu oldu: Mesela, şarkıcı bir youtube kanalı açmış ama sadece klipleri var, veya yine bir oyuncu ama kanalında sadece film fragmanı v.s. var, bunları dahil etmedim. Kendi kanalı haricinde başka hiç bir yerde olmayan, kamera arkasını yayınlayan, vlog çeken kişileri özellikle seçtim. Görmediklerim ve ileride eklenenler olursa listeyi güncellerim.

1. Ryan Babel

Beşiktaş’ın forvet oyuncusu olan Ryan Babel, yaklaşık 1 yıldır video yüklüyor. Antreman, soyunma odasından videolar paylaşıyor. Özellikle video efekt ve müzikler konusunda çok başarılı, çünkü profesyonel bir destek alıyor ve yatırım yapıyor. Beşiktaş’ın kendi sahasında berabere kaldığı Porto maçından sonraki çektiği video çok güzel. Hesap henüz onaylı değil ve 131.490 abonesi var.

2. Sertap Erener

Sertap Erener, Youtube’da yaklaşık 4 yıldır varmış ama ben geçen ay öğrendim. Kulisten, konser öncesi provalardan, sevenlerinden gelen mektuplar ve sağlıkla ilgili videolar çekiyor. 31 Temmuz Harbiye Konserinin provasını editlemeden yayınlamış, bunu izlemenizi tavsiye ederim. Hesap henüz onaylı değil ve 34.794 abonesi var.

3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz, Youtube’u aktif olarak 5 yıldır kullanıyor. Gösterilerinden kesitler, reklamlar ve abisi Can Yılmaz ile birlikte Youtube reklamlarını tiye aldığı “Kötü Fikir Sanat” videoları var. Hesabı onaylı ve 2.224.862 abonesi var.

4. Kerem Sedef

Ünlü davulcu Kerem Sedef, Youtube’de 6 yıldır var ama son 1 yıldır aktif. Konser görüntüleri, davul prova, spor ve vlog videoları çekiyor. Hesap onaylı değil ve 3.394 abonesi var.

5. Murat Güloğlu

Haber sunucu olan Murat Güloğlu, Youtube’da 6 yıldır var. Genelde, haber kesitleri, geziler ve vlog çekiyor. Hesabı onaylı değil ve 687 abonesi var.

6. Nuri Bilge Ceylan

Bir yönetmenin bu denli aktif olmasına şaşırdım çünkü 2 yıldır aktif durumda ve 250 civarında video yüklenmiş. Filmlerinden kesitler, kamera arkası, söyleşiler, gala konuşmaları… bu şekilde uzayıp gidiyor. Hesap onaylı ve 15.237 abonesi var.

7. Selda Bağcan

Selda Bağcan, Youtube’u 2 yıldır kullanıyor. Hiç bir yerde olmayan klipler, remiksler ve konser görüntülerinden oluşan videolar var. Hesap onaylı ve 79.710 abonesi var.

8. Çağla Şıkel

Çağla Şıkel, Youtube’u 7 aydır kullanıyor. Genel olarak hitap ettiği kesim kadınlardan oluşuyor. Sağlık, spor, makyaj, ev ve yaşam üzerine videolar hazırlıyor. Hesap onaylı ve 491.713 abonesi var.

9. Sunay Akın

Sunay Akın, Youtube’da yaklaşık 2 yıldır aktif durumda. Genel olarak tarih konularında video hazırlıyor. Hesap onaylı değil ve 25.392 abonesi var.

10. Cüneyt Özdemir

Cüneyt Özdemir, Youtube’u en aktif kullanan kişilerden birisi. 6 yıldır kullanıyor ve 1000’e yakın videosu var. Genelde kendi hazırladığı ve geçmişte TV’lerde yaptığı haber viodeları var. Güzel bir arşivi korumuş. Hesap onaylı değil ve 112.764 abonesi var.

11. Tolga Çevik

Tolga Çevik, Youtube’u 4 yıldır kullanıyor. Hazırlamış olduğu komedi programlarından görüntüler, gezdiği turneler ve kamera arkasından oluşan videolar var. Hesap onaylı ve 145.615 abonesi var.

12. Ege Çubukçu

Ege Çubukçu, Youtube’da 6 yıldır var ama son 1 yıldır aktif. Kendi oluşturduğu müzik kayıtları ve özel klipler mevcut. Hesap onaylı değil ve 6.218 abonesi var.

13. Vedat Milor

Ünlü Gurme Vedat Milor, bir süredir yemek videolarını Instagram’da yayınlıyordu ve artık Youtube’a da ekliyor. Yaklaşık 1 yıldır açık olan hesabında, gezdiği ülkelerdeki yemek yorumları mevcut. Hesap onaylı değil ve 11.010 abonesi var.

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

Yazıya yorum bırak