Evimde Kullandığım Şarjlı Ürünlerin Listesi

Şarjlarla yaşıyoruz azizim, her yanımız şarj olmuş. Kablo kalabalığından kurtulmak istediğimiz tüm aletlerde aynı zamanda şarj etmemiz gerekliliği oluşuyor. Bunların çok azı pil ile idare ediyor ama yakın zamanda hepsi şarj edilebilir bir yapıya kavuşacak.

Biz teknoloji odaklı işi olan kişilerin o kadar şarj etmesi gereken ürünleri oluyor ki, bir noktadan sonra, hangisinin ne kadar şarjı kalmış, bir ürün ne kadar saatte doluyor tam bir keşmekeşe dönebiliyor. Tabi dijital ekranı olanların takip zahmeti kolaylaşıyor ama olmayanlar da var.

1. Cep telefonu: Uzun süredir kullandığım ve gayet memnun kaldığım Samsung Galaxy S7 telefonum. Hemen şarj oluyor ama aynı zamanda şarjı 1 gün bile gitmiyor. Akşam, tüm internetini kapatıyorum sabah en az %5’lik bir şarjı bitmiş oluyor. Artık değiştirme zamanı iyice yaklaştı.

2. Dizüstü Bilgisayar: Asus X550J modelini kullanıyorum, şu ana kadar memnunum

3. Fotoğraf Makinesi: Sony a6000 gümüş renkli modelini kullanıyorum. Boyutuna ve fiyatına göre çok fazla iş çıkarıyor.

4. Taşınabilir Hoparlör: LG P5’in beyaz modelini kullanıyorum. Hatta bunun incelemesini de yapmıştım. Çekim alanı çok geniş, ses kalitesi fiyat performans oranına göre gayet iyi.

5. Gimbal: DJI Osmo Mobile 2 ürününü kullanıyorum. Bunun da incelemesini yapmıştım.

6. Bluetooth Kulaklık: JBL E45BT ürününü kullanıyorum. Gürültü engelleyici özelliği olmamasına rağmen, dışarıyla yalıtımından memnunum. O kadar hafif ki, bir şey dinlemediğim halde, kafamda saatlerce kalabilir. İnceleme yazısını okuyabilirsiniz.

7. Diş Fırçası Oral-B Vitality Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action, gayet sade, su geçirmeyen, severek kullandığım bir ürün.

8. Traş Makinesi: Braun Cruzer Face 6 ürününü kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç arıza çıkarmadı.

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

Yazıya yorum bırak