Eyüp Sabri Tuncer’in Birbirinden Güzel Ürünleri

Öncelikle belirteyim, bu reklam içerikli bir yazı değil, fotoğrafta görünenlerin hepsi ücret karşılığında alınmıştır.

İnanılmaz bir koku merakım var. Egzotik, kendine has ve mistik konuların izini sürer mutlaka edinmeye çalışırım. Sadece koku değil, aynı zamanda temizlik ürünleri için de geçerli. Mesela bir sıvı sabunun üzerinden Lavanta Kokulu yazıyorsa, sanki lavanta bahçesi içinde dolaşıyor hissi vermesi gerekiyor. Keza, Doğal Zeytinyağı diye belirtmişse, tekrar tekrar sizi kullandırmaya teşvik etmesi gerekiyor.

İşte Eyüp Sabri Tuncer’in ürünleri tam buna işaret ediyor. Daha önce kolonya ürünlerini kullandığım markanın, şimdi sıvı sabunundan başlayarak, losyon, şampuan, krem, oda spreyine kadar hepsinden edineceğim. Özellike Amber kokusuna bayıldım diyebilirim. Set halinde aldığım ürünlerden, arkadaşlarıma da hediye ettim ve onlar da aynı hissiyatı yaşadılar ve beğendikleri üründen tekrar sipariş veriyorlar.

Eyüp Sabri Tuncer’in kendi web sayfasından alırsanız mutlaka tester ürünlerden sipariş verebilirsiniz. tester ürünler, sadece sıvı sabun ve şampuan olarak geliyor. Bana göre tüm çıkardıkları ürünlerin bir tester serisi olmalı. Ben şans eseri Amber kokulu bir ürün aldım ve devamında sipariş verdim.

Fiyatları çok makul ve alınabilir durumda.

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

Yazıya yorum bırak