Fenerbahçe Beko, Basketbol’da Değil Her Konuda İyi Olsa

Fenerbahçe Beko Basketbol takımı, dün akşam CSKA Moskova’yı yenerek 13 maçta 12 galibiyetle 1. sırayı korumaya devam etti.

Koç’undan, futbolcusuna ve yönetimine kadar çok organize oldukları belli oluyor. Sportif başarılarını sosyal medyada da göstermelerini beklerdim. Bilindik Facebook, Twitter ve Instagram hesapları mevcut ama kendilerine has bir web sayfa ve Youtube kanalları yok.

Geçen ay Fenerbahçe’nin genel web sayfası yenilendi ve bunu kulüp başkanı bizzat duyurdu. Daha hangi aşamadayız bunu buradan görebiliriz.

CSKA Moskova’nın Youtube kanalına baktığım zaman, her bir video özenli, mutlaka giriş introsu kullanılıyor, arka plan müzik seçimleri çok başarılı, kamera açıları ve yakaladığı enstantaneler mükemmel.

Yine Fenerbahçe’nin teknik direktörü Ersun Yanal’ın stadyumu gezdiği video tam bir facia. Mikrofon dahi kullanılmamış. Herhangi bir kurgu yok, filtre yok, videoyu bozan geçişler olduğu gibi kullanılmış.

Türkiye içindeki hiçbir futbol takımının özenli bir video işine girdiğini görmedim. Bir tek Beşiktaş’ta Ryan Babel, kendi Youtube kanalında buna yakın işler çıkarıyor. Video montaj konusunda biriyle çalışıyor, her videoda kendisini biraz daha geliştiriyor.

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

Yazıya yorum bırak