BEATS BT EP Kablolu Kulak Üstü Kulaklık – İnceleme

Bu sitede 3. kulaklık incelemesi olduğundan mütevellit, çok müzik dinleme ve bunu güzel bir kulaklıkla dinleme konusunda hassas olduğum ortaya çıkıyor. Hepsiburada‘nın açıkladığı 2018 arama istatistiklerine göre de yalnız değilmişim “Platform içinde 1.236 bin kez avize ürünü arandı. Avizeden sonra 2018 yılı içerisinde en çok aranan kelimeler ise kulaklık, saat, halı ve bot oldu.”

Bu sefer de, çok seveni olduğu gibi çok sevmeyeni de olan, yani kimseyi tam anlamıyla mutlu edememiş Beats BT EP kablolu kulak üstü kulaklığı inceledim.

Ürün, güzel bir kutu, yine bir o kadar güzel bir kılıf içerisinde geliyor. Daha öncesini bilmiyorum ama Apple satın aldıktan sonra eli değmiş olabilir. Kutu tasarımı ve yerleşimi çok hoşuma gitti. Bilen bilir, Apple bu konulara çok özen gösterir.

Malzeme kalitesini çok beğendim. 2 ay sonra elinizde kalacak gibi durmuyor. Bunu kafa yapısına göre ayar mekanizmasından bile görebiliyorsunuz. İşçiliği için ustabaşını tebrik ediyorum. Kablo uzunluğu ve kalitesi de gayet güzel.

* Şu an bu yazıyı yazarken aynı zamanda müzik dinliyorum. Remix, rap, hareketli, slow yani her türden müzik dinlediğimde hepsinde memnun etti.

* Dışarıya en ufak bir ses vermediği için, toplu taşıma gibi yerlerde rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

* Kablosunda sessize alma butonu yer alıyor.

* Telefonda konuşurken sesi alma ve karşı tarafın duymasında en ufak bir kayıp yaşamadım.

* Tek eleştireceğim konu, uzun süre dinledikten sonra kulaklara baskı yapıyor ve biraz rahatsızlık yaratabiliyor.

Fiyat konusunda her türlü fiyat aralığında bulabiliyorsunuz. Tavsiye olarak iyi araştırın öyle alın. Hele Apple’ın kendi sitesinden almayın, keza 649 TL edecek bir kulaklık değil.

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

Yazıya yorum bırak