En İyi Instagram Story Maker Uygulaması – Adobe Spark Post

Instagram’ın kendi tasarım özellikleri dışında, özgürce davranabileceğiniz diğer mobil uygulamalar mevcut. Bu uygulamalarla hem Story hem de Akış için çoklu fotoğraflar, yazı tipleri ve şablonları seçip ortaya çok güzel tasarımlar çıkarabilirsiniz. Farklı olmayı sevenler ve arkadaşlarınızdan “Bunları nasıl yapıyorsun” sorularını duymak isteyenler için Adobe Spark Post uygualamasını önereceğim.

Adobe Spark Post

Adobe’nin en beğendiğim uygulaması diyebilirim. Çok zengin bir içeriğe sahip. 3000 tane farklı şablonu var ve hepsi ayrı ayrı özenilmiş işler. Uygulamanın içinde resmen kayboluyorsunuz ve hangisini seçeceğinizi şaşırıyorsunuz. Üstelik seçtiğiniz şablonu değiştirmek çok kolay. Tam bir kullanıcı dostu. Tabi tüm bu zengin içeriğin bir ücreti oluyor. Aylık 61,99 TL, Yıllık 619,99 TL şeklinde ücretlendirilmiş. Son kullanıcı için biraz yüksek olabilir ama ajans için ideal diyebilirim. Ücretsiz olarak da kullanabiliyorsunuz ama üzerine kendi logosunu ekliyor.

Elde ettiğiniz tasarımı sadece Instagram için değil, tüm sosyal medya uygulamaları için boyutlandırıyor. Bunun haricinde kendiniz özel olarak bile boyut atayabiliyorsunuz. Müthiş bir özellik!

Sabit tasarımın yanında, yazı ve fotoğraf efekti de ekleyebiliyorsunuz. Tabi bu çalışmayı video olarak veriyor.

Uygulama 1 milyondan fazla indirilmiş, yani baya popüler aslında. Çünkü bu kadar kapsamlı ve değiştirilmesi, oluşturulması kolay başka bir uygulama daha görmedim.

– Google Play

– App Store

Yazıyı paylaşabilirsiniz.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Yazar hakkında

Blog yazmayı ve teknolojiyi seviyorum. Bu konuların birinin ihtiyacına cevap olması benim için yeterlidir.

Yazıya yorum bırak